Menu

Ubytovanie

Ponúkame Vám mnohé varianty izieb:

  • 2 x 2 - posteľové

  • 2 x 2/1 - posteľové

  • 2 x 3 - posteľové

  • 6 x 3/1 posteľové

  • 2 x 3/1 posteľové apartmány

Nachádzame sa na začiatku dedinky Huty pod tatranskými štítmi Roháče - Západné Tatry. Neopakovateľná atmosféra prírodnej scenérie. Hranica krajov Orava a Liptov, pekné prostredie penziónu, garancia nerušenej dovolenky - tichého prostredia a kvalita poskytovaných služieb v našom penzióne  je zárukou k stráveniu príjemných chvíľ pre každého...

Cíťte sa tu u nás doma!  V príjemne zariadených slnečných izbách a apartmánoch-dvojlôžkových, trojlôžkových, alebo 4  lôžkových priestranných izbách s možnosťou prístelku.

Pre Vaše súkromie všetky  izby  sú vybavené vlastnou predsieňou, posedením,    kúpeľňou,    WC,   TV /SAT a WIFi (bezdrôtové pripojenie). Vybavenie izieb Vám  zabezpečí  nerušený   pobyt  a  komfort.

Súčasťou izieb na želanie je balkón.

V penzióne a v areáli  je pre našich hostí tiež k dispozícii spoločenská miestnosť, spoločenské hry, terasa so záhradným posedením, drevené záhradné lehátka,rôzne druhy hojdačiek pre deti, gril, drevený altánok s cheap rolex replica vonkajším a vnútorným posedením spolu s krbom kde je možnosť grilovať, otvorený altánok, záhradným krb, parkovisko v areáli penziónu, lyžiareň, WIFI dostupná v celom objekte.

V prípade záujmu môžeme pre Vás sprostredkovať priamo v penzióne-  ľudovú muziku, miestenky na aktuálne podujatia,  výlety tu i v okolí.