Menu

Ubytovanie

Ponúkame Vám mnohé varianty izieb:

  • 2 x 2 - posteľové

  • 2 x 2/1 - posteľové

  • 2 x 3 - posteľové

  • 6 x 3/1 posteľové

  • 2 x 3/1 posteľové apartmány

Nachádzame sa na začiatku dedinky Huty pod tatranskými štítmi Roháče - Západné Tatry. Neopakovateľná atmosféra prírodnej scenérie. Hranica krajov Orava a Liptov, pekné prostredie penziónu, garancia nerušenej dovolenky - tichého prostredia a kvalita poskytovaných služieb v našom penzióne  je zárukou k stráveniu príjemných chvíľ pre každého...

Cíťte sa tu u nás doma!  V príjemne zariadených slnečných izbách a apartmánoch-dvojlôžkových, trojlôžkových, alebo 4  lôžkových priestranných izbách s možnosťou prístelku.

Pre Vaše súkromie všetky  izby  sú vybavené vlastnou predsieňou, posedením,    kúpeľňou,    WC,   TV /SAT a WIFi (bezdrôtové pripojenie). Vybavenie izieb Vám  zabezpečí  nerušený   pobyt  a  komfort.

Súčasťou izieb na želanie je balkón.

V penzióne a v areáli  je pre našich hostí tiež k dispozícii spoločenská miestnosť, spoločenské hry, terasa so záhradným posedením, drevené záhradné lehátka,rôzne druhy hojdačiek pre deti, gril, drevený altánok s vonkajším a vnútorným posedením spolu s krbom kde je možnosť grilovať, otvorený altánok, záhradným krb, parkovisko v areáli penziónu, lyžiareň, WIFI dostupná v celom objekte.

V prípade záujmu môžeme pre Vás sprostredkovať priamo v penzióne-  ľudovú muziku, miestenky na aktuálne podujatia,  výlety tu i v okolí.


panerai swiss replica iwc replica eta fake tag watches replica bulgari watches the best rolex replica best iwc replica watches best swiss rolex replica replicas montblanc best patek philippe replica hublot replica watches for sale best fake rolex watches iwc replika imitation patek philippe the best swiss replica watches rolex watches replicas replica watches tag heuer rolex swiss replica watches

These bogus rolex could help you save countless pounds, rolex replicas and no person needs to be aware of, apart from you. In fact, replica watches are becoming really commonplace: everyone seems to be donning 1. when you do get your replica watch, nonetheless, don't forget to get good treatment of it, rolex replica watches to make sure that it'll past you provided that a real rolex. Lots of replicas are actually on par with authentic ones, as the most recent technologies is accustomed to make them.