Menu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Vitajte na stránkach penziónu Roháčan

ponúkame Vám prijemne stravené chvíle v krásnom prostredí Oravy.

Vitajte

Penzión Roháčan Vám ponúka strávenie príjemných chvíľ v prekrásnom prostredí v lone podroháčskej prírody na začiatku obce HUTY. Penzión je vzdialený od Zuberca len 5 km. Okolie penziónu sa vyznačuje najmä tichým prostredím a výhodnou polohou na rôzne typy turistických výletov počas celého roka.

Ak preferujete komfortné ubytovanie na Orave počas leta, zimy alebo hľadáte ubytovanie na Silvestra, láka Vás čarovná severoslovenská príroda a dovolenka v tichom prostredí, našli ste to správne miesto pre Vás. Náš penzión Roháčan nájdete priamo v kategórii ubytovanie Huty. Za komfort a pohodlie v našom Penzióne Roháčan Vám ručí aj naš partnerský portál Mega Ubytovanie.  Prídete si k nám oddýchnuť aj Vy? U nás máte dvere vždy otvorené a určite sa k nám budete radi vracať.

Ak na webovej stránke Hauzi.sk hľadáte pokojné miesto pre vašu dovolenku v područí hôr, kde by ste sa cítili ako doma, zamierte do kategórie ubytovanie Huty alebo ubytovanie Zuberec. Tu na vás čaká kvalitne zariadený penzión Roháčan s vlastným lanovým parkom, reštauráciou, záhradným altánkom a pestrou ponukou športových hier. Ubytovanie s nálepkou chaty na prenájom nemenej láka vďaka svojej polohe v blízkosti turistických trás a lyžiarskych stredísk Roháčov, Zuberca a Západných Tatier.

s pozdravom

Rohacania

panerai swiss replica iwc replica eta fake tag watches replica bulgari watches the best rolex replica best iwc replica watches best swiss rolex replica replicas montblanc best patek philippe replica hublot replica watches for sale best fake rolex watches iwc replika imitation patek philippe the best swiss replica watches rolex watches replicas replica watches tag heuer rolex swiss replica watches

These bogus rolex could help you save countless pounds, rolex replicas and no person needs to be aware of, apart from you. In fact, replica watches are becoming really commonplace: everyone seems to be donning 1. when you do get your replica watch, nonetheless, don't forget to get good treatment of it, rolex replica watches to make sure that it'll past you provided that a real rolex. Lots of replicas are actually on par with authentic ones, as the most recent technologies is accustomed to make them.