Menu
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Vitajte na stránkach penziónu Roháčan

ponúkame Vám prijemne stravené chvíle v krásnom prostredí Oravy.

Vitajte

Penzión Roháčan Vám ponúka strávenie príjemných chvíľ v prekrásnom prostredí v lone podroháčskej prírody na začiatku obce HUTY. Penzión je vzdialený od Zuberca len 5 km. Okolie penziónu sa vyznačuje najmä tichým prostredím a výhodnou polohou na rôzne typy turistických výletov počas celého roka.

Ak preferujete komfortné ubytovanie na Orave počas leta, zimy alebo hľadáte ubytovanie na Silvestra, láka Vás čarovná severoslovenská príroda a dovolenka v tichom prostredí, našli ste to správne miesto pre Vás. Náš penzión Roháčan nájdete priamo v kategórii ubytovanie Huty. Za komfort a pohodlie v našom Penzióne Roháčan Vám ručí aj naš partnerský portál Mega Ubytovanie.  Prídete si k nám oddýchnuť aj Vy? U nás máte dvere vždy otvorené a určite sa k nám budete radi vracať.

Ak na webovej stránke Hauzi.sk hľadáte pokojné miesto pre vašu dovolenku v područí hôr, kde by ste sa cítili ako doma, zamierte do kategórie ubytovanie Huty alebo ubytovanie Zuberec. Tu na vás čaká kvalitne zariadený penzión Roháčan s vlastným lanovým parkom, reštauráciou, záhradným altánkom a pestrou ponukou športových hier. Ubytovanie s nálepkou chaty na prenájom nemenej láka vďaka svojej polohe v blízkosti turistických trás a lyžiarskych stredísk Roháčov, Zuberca a Západných Tatier.

s pozdravom

Rohacania